Ką valgyti išvykus dirbti į užsienį?

Ką valgyti dirbant užsienyje

Darbas užsienyje iš esmės yra savęs atradimo kelionė, kuri gali jus nuvesti link jūsų tikslų ar savęs pažinimo taip pat. Jeigu esate jaunas ir planuojate vykti į užsienį bei gyvenote su savo tėvais ir neturite maisto gaminimo patirties, nuspręskite, ką valgysite kitoje šalyje ir pasiruoškite tam.

Šis straipsnis yra būtent skirtas jums, jei ieškote būdų bei receptų ką galėtumėte valgyti užsienyje.

Būvimas užsienyje gali reikšti ribotą lėšų kiekį, taigi tai gali būti pusiausvyros veiksmas, kad būtų galima už prieinamą kainą valgyti sveiką, o ne riebalinį maistą. Taigi, būtina nusistatyti asmeninį biudžetą ir savaitinį pagrindinių patiekalų sąrašą.

Asmeninis pavyzdys

Šiame straipsnyje pateiksiu keletą paprastų receptų, paremtų mano patirtimi ir kai kuriais tyrimais. Tai idealūs receptai tiems žmonėms, kurie niekada, niekada nebuvo virtuvės šefai.

Atminkite, kad:

Pirma savaitė užsienyje bus beprotiška.

Asmeniškai, kuomet aš buvau išvykęs padirbėti, man tai buvo visiškai naujas pasaulis. Aš neturėjau laiko planuoti ką valgysiu pusryčiams, pietums ir vakarienei. Aš valgiau visą savaitę greitą maistą po darbo ir pradėjau jaustis itin prastai.

Atėjo antra savaitė:

Taigi antrą savaitę nusprendžiau, kad mano požiūris į maistą bus kitoks. Aš improvizavau ir daugiau laiko skyriau maisto gaminimui tiek sau, tiek ir kolegoms.

Būtent jums pateiksiu kelis receptus ką valgiau dirbant užsienyje, galbūt jums tai pravers:

Turiu pripažinti, kad pradžioje sudegindavau daugiau nei pusę patiekalų, nes kaip ir minėjau maisto gaminimo patirtis buvo kraupi, o noras užsidirbti pinigų mane vedė į priekį!

Nors aš neturiu maisto eksperto ir virėjo statuso, tačiau pateikiu jums 5 patiekalus, kuriuos būnant užsienyje pagaminsite itin greitai ir paprastai.

Salotos su mėsa

5 rekomenduojami receptai dirbant užsienyje

  1. Makaronai su lašiša

Tai labai paprastas patiekalas. Tai patiekalas, kuris puikiai tinka pradedantiesiems. Viskas ko jums reikia – išsivirti makaronus, išsikepti lašišą ir sudėti viską į vieną lėkštę.

Sudėtis: lašiša, makaronai, pomidorai, sūris, aliejus, kukurūzai, sviestas ir druska.

  1. Salotos su mėsa

Šis patiekalas turi itin mažai riebalų, tačiau puikiai užkrauna sunkiai darbo dienai.

Sudėtis: mėsa (puikiai tinka jautiena), geltona pipirai, salotos, pomidorai, Briuselio kopūstai, svogūnai, aliejus, druska, pipirai, sojos padažas ir tabasko padažas.

  1. Tunos salotos

Dar vienas labai paprastai ir pigiai pagaminamas patiekalas, turintis itin daug maistinės vertės.

Sudėtis: tunas, kiaušiniai, žirniai, raudoni ir geltoni pipirai, avokadai, Briuselio kopūstai, tabasco, salotos, pomidorai, druska, pipirai, aliejus ir morkos.

  1. Tunas padaže su tortilija 

Kaip jau pastebėjote, aš itin mėgstu tuną, tačiau vietoje tuno gali naudoti ir vištieną, puikiai papildo šį patiekalą taip pat.

Sudėtis: tunas, vienas kiaušinis, avokadas, pomidorai, salotos, bet koks jūsų pasirinktas padažas ir kukurūzų tortilija.

  1. Sveikuolių sumuštinis

Šis patiekalas puikiai tinka tiek pusryčiams tiek ir vakarienei, kadangi yra itin greitai pagaminamas ir pilnas gerųjų baltymų.

Sudėtis: duona, pomidorai, pasirinktas sūris (mažiau riebus), kiaušiniai, avokadai, druska ir sviestas. Galima valgyti kartu su vynuogėmis taip pat.

Pabaigai

Jeigu važiuojate dirbti į užsienį ir galvojate ką pasigaminti, tikiuosi išmėginsite šiuos 5 pasiūlytus patiekalus. Jeigu kils klausimų – būtinai rašykite [email protected] – galėsiu patarti ar atsakyti į jūsų klausimus.